Мої проекти
поздравления с новорожденным
        Твір Бенджаміна Бріттена прозвучав у Національній опері на закритті фестивалю його імені.
     Заслужений діяч мистецтв України, директор і художній керівник камерного хору “Київ” Микола Гобдич зізнався, що для нього постановка в Національній опері “Воєнного рекві єму” Бріттена — справжнє від криття:
    — Я думаю, в представленому варіанті пересічному слухачеві легше зрозуміти твір. У третьому тисячолітті класична музика потребує саме таких підходів до постановки. Василь Вовкун передає власне розу міння життя і смерті, бачення всього розмаїття світу і його проблем. Виконавець стає його співавтором, якщо він так само шукає власний шлях інтерпретації, щоб донести твір до слухача не через абстраговане,а через особистісне розуміння задуму композитора. Ансамбль солістів, майстрів високого класу, оркестрів, хорів був злагоджений ним. Красиве потужне сопрано
Оксани Дикої, витончений тенор Мар’яна Талаби і шляхетний баритон Петра Приймака відкривали, занурювали в глибину музики Бріттена, з’єднуючись то з хором і оркестром, то виокремлюючись сольними фразами.
     Лейтмотив акції — наша єдина неповторна планета Земля мусить жити в мирій любові. “Все що може зробити поет, — це застерегти”,— так говорить нам Уілфрид Оуен, і це звучить у напрочуд емоційній, то стримано-суворій, то прозоропросвітленій, сумно-скорботній або динамічно-вибуховій музиці Бенджаміна Бріттена....Уривок: 
 

 
 
 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити