Новини
поздравления с новорожденным

    19-22 вересня 2013 р. в Мистецькому Арсеналі пройшли ДНІ ЛЬВОВА у Києві під назвою «УКРАЇНА – ЛЬВІВ – ЄВРОПА».

   З самого входу і через все подвір’я Арсеналу – львівська інсталяційна вулиця з міською вежею та відомими архітектурними пам’ятками, що увійшли до історичної спадщини ЮНЕСКО, кам’яниць, в яких відбувалися певні історичні події чи народилися відомі львів’яни, яких пізнав світ.  

   В інсталяційній вулиці також показані наукові відкриття та досягнення Львівського університету та політехніки, Інституту фізики конденсованих систем НАН України та УАРНЕТу, «Lviv Cluster».

    Окремими елементами інсталяційного Львова стали Італійський дворик зі сценою, перша Львівська аптека, скульптури з площі Ринку тощо. О 10:00 з вежі звучала мелодія труби у живому виконанні, денний міський бургомістр приймав, а о 17:00 передавав ключ від міста нічному міському бургомістрові (так було за давніх часів), бургомістр в цих умовах був інформаційним гідом днів міста Львова у Києві і не тільки.

    Важливою складовою відтворення львівської атмосфери були її поважні мешканці: науковці, спортсмени, діячі культури і мистецтва. В рамках Промо-днів були представлені: змагання геніїв між «Lviv Cluster» та «Kyiv Claster», спортивний турнір між Львівською шаховою школою, яку очолив відомий гросмейстер Юрій Криворучко, та Київською шаховою школою. В культурній програмі взяли участь: львівський театр «Воскресіння» Художній керівник – Ярослав ФЕДОРИШИН; Академічний симфонічний оркестр Львівської обласної філармонії (Головний диригент – Ілля СТУПЕЛЬ); ВІКТОР МОРОЗОВ та «Батяр-бенд-Галичина»;Орест ЦИМБАЛА; СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК та РУСЛАНА ЛИЖИЧКО.

    До проекту також були задіяні відомі львівські торгові бренди, що представляли неповторний смак кави, шоколаду, бамбонів, залізного вина, здоби, пива, а також були представлені відомі туристичні фірми, що запрошували киян та гостей Промо-днів Львова у Києві відвідати місто, як ще пам’ятає європейські традиції.

     Відчуттю Львова у Києві сприяла дощова погода, та незважаючи на це, акцію відвідали понад 16 тисяч киян та гостей міста.  

Додати коментар


Захисний код
Оновити